Picnic´s Club journey to save rainforests

Fundraising Goal

1500.00

39

3% of Goal

We are Picnic Club, a group of gentlemen from Trebic, a small town from the Czech Republic. Our mission is to bring adventure into people´s every day’s lives and we also want to encourage them to discover their hunger for adventures on their own. As the role models, we want to show that there is no lack of desire for adventure among the Picnic´s Club members and thus, we decided to participate in the Mongol Rally this year. With three of our "picnicing racing cars“ we will drive from London to Mongolia, expecting unexpected, living the dreams of our lives. This includes support of Cool Earth, charity organisation which is doing great amount of work in preserving our rain forests for future generations, which we are happy to help with.

Read More

Donate to this campaign

Share this Campaign

Říkáme si Piknikův klub, a jsme parta gentlemanů z Třebíče, kteří přináší trochu dobrodružství do všedních dnů a snaží se v lidech probudit touhu po objevování. Protože chceme jít příkladem, že nám touha po objevování rozhodně nechybí, rozhodli jsme se připojit k závodu Mongol Rally, v rámci, kterého se vydají tři naše piknikovací “závodní speciály” letos v létě na závod z Anglie do Mongolska.

Cool Earth - Oficiální charita závodu Mongol Rally je jedinečná v tom, že se cíleně soustředí na záchranu jednoho z nejcennějších bohatství, které máme – deštných pralesů. Faktem je, že se za posledních 40 let se rozloha deštných pralesů snížila téměř o polovinu. Cool Earth se rozhodla tomuto ničení bránit. Nestaví však ploty a nevytváří rezervace. území navrací původním obyvatelům, kteří na těchto místech žili po dlouhé generace. Podporou vzdělávání, dostupností lepší zdravotní péče a zajištěním zdroje obživy podporuje Cool Earth domorodé vesničky, které žijí na samé hranici deštných pralesů, společně pak bojují za jejich zachování.

A to se nám líbí!

Pomozte nám zachránit svět, a především deštné pralesy!

© Cool Earth 2021 | Site by Venn Creative